Zámena manželiek

zábava
1 Ako zvládne Eliška malé hospodárstvo s rodinnou krčmou k tomu? A ako si poradí Renáta v dočasnej domácnosti s dominantným manželom, keď ona sama je zvyknutá vládnuť? V Zámene manželiek uvidíme rodinu z Trmice, ktorú tvorí Eliška (28), Libor (38) a dcéry Lenka (8) a Linda (3). Na druhej strane sa zoznámime s Renátou (48), Ľubošom (42) a dcérou Janou (13), ktorí žijú v Mšeně. Rodinu z Trmice prekvapivo prihlásil do Zámeny manželiek Libor, ktorý žije v partnerskom vzťahu s Eliškou už desať rokov. Libor o Eliške tvrdí, že sa o nič nestará. Tá zase argumentuje tým, že Libor sa cíti ako pán tvorstva. Druhá rodina išla do zámeny skôr pre zaujímavosť. Ako tvrdia, ich manželstvo je idylické. Renáta je dominantná žena, ale jej manželovi to vyhovuje. Jediné, čo Renáta od zámeny nechcela, bol rovnako dominantný náhradný partner. Presne k tomu ale dôjde. Libor tiež Renáte prezradí, že bol vo väzení a čaká ho ďalší súd, kde mu hrozí odsúdenie na 3 až 5 rokov. Čo táto informácia spôsobí?

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.