Unesené bábätko

film
Rok po tom, čo porodila mŕtve dieťa, je Kristin (Kaitlyn Black) rozvedená, depresívna a objavuje sa u nej nezdravá posadnutosť mať dieťa. Keď jej najlepšia kamarátka Ashley (Vanessa Evigan) otehotnie, Kristin predstiera, že tiež čaká dieťa, aby s ňou „zdieľala“ toto výnimočné obdobie. Týždeň po pôrode Ashley zomrie pri tragickej dopravnej nehode a jej novorodenec zmizne. Ashleyin rozrušený manžel Brian (David Gallagher) spolupracuje s políciou a Kristin pri pátraní po jeho dieťati. Keď však zmizne aj Kristin, Brian sa obáva najhoršieho - že zabila Ashley a uniesla ich dieťa. Brian teraz musí pretekať s časom, aby našiel Kristin skôr, ako jeho dieťa nadobro zmizne.
Réžia M. Feifer
Hrajú K. Blacková, D. Gallagher, A. Paulová, V. Eviganová, M. Famiglietti
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.