Agentka bez minulosti (10)

seriál
Na zub mi nesiahaj. Akčný seriál USA (2010). Annie cestuje na tajnú misiu do Londýna, kde zamestnankyňa amerického veľvyslanectva zariadila bezcolný prechod majiteľovi zdravotníckej zásobovacej firmy. Na letisku v USA uňho našli surové diamanty... Majiteľa zdravotníckej zásobovacej firmy Dona Ridleya pristihnú na letisku so surovými diamantmi pašovanými z Angoly. Sú určené na nákup zbraní pre povstalcov. CIA zistí, že Ridley bol kuriérom a často lietal na otočku do Londýna, kde mu voľný priechod colnicou zabezpečovala vicekonzulka Vivian Longová. CIA rozhodne, že ho nahradí Annie Walkerovou. Annie priletí do Londýna ako zamestnankyňa Smithsonianovho múzea a zoznámi sa so sympatickou Vivian. Jej plánom je dostať sa do úzkych kvôli hazardu, aby musela Vivian požiadať o pomoc. Vicekonzulka ju vezme do kasína, kde je aj jej priateľ Jonathan Turnbull. Ten nepozorovane vezme Annie mobil a kartu od izby a preverí si ju. Annie si v kasíne vypožičia peniaze a nakoniec prehrá. Podľa zákona nesmie opustiť britské územie, kým dlh nesplatí. Vivian jej opatrne ponúkne, že by si mohla zarobiť prevezením istého tovaru do USA. Zároveň ju však od tohto kroku odrádza. Annie však naoko nemá iné východisko, a tak ponuku prijme... Mladá a šikovná Annie Walkerová, ktorá precestovala celý svet a ovláda šesť jazykov, sa stane tajnou agentkou CIA. Do prvej akcie ju vyšlú dokonca ešte pred ukončením výcviku. No ako je známe, k úspechu nestačia len lingvistické znalosti a dokonalý vzhľad. V nefalšovaných špionážnych hrách sa však Annie dokonale osvedčí. Walkerovej šéfuje chladná a cynická Joan Campbellová, manželka riaditeľa tajných operácií CIA Arthura Cambella. Jej jediným priateľom a dôverníkom sa stane operačný technik Auggie Anderson z ústredia agentúry, ktorý pri výkone služby prišiel o zrak.
Réžia K. Girotti
Hrajú P. Perabová, Ch. Gorham, K. Matchettová, A. Dudeková, S. Ramamurthy, E. Vaugierová, P. Gallagher, E. Bailey
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.