Agentka bez minulosti II (1/16)

seriál
Znova na začiatku. Seriál USA (2011). Mladá agentka CIA Annie Walkerová dostane ďalšiu neľahkú úlohu. Má kontaktovať estónsku tenistku Nadiu Levandiovú, ktorá tri roky dodávala CIA informácie o svojom milencovi. Nie je ním nik iný ako mafián Morozov. V poslednom čase však dvakrát sklamala. Annie sa má tenistke predstaviť ako jej nový kontakt. Nadia však dáva najavo, že už nechce pomáhať CIA. Annie usudzuje, že sa bojí Morozova. Joan Campbellová rozhodne, že CIA s tenistkou rozviaže styky a Annie poverí inou úlohou. Annie však z vlastnej iniciatívy aj naďalej sleduje Nadiu a Morozova a koná na vlastnú päsť... Mladá a šikovná Annie Walkerová, ktorá precestovala celý svet a ovláda šesť jazykov, sa stane tajnou agentkou CIA. Do prvej akcie ju vyšlú dokonca ešte pred ukončením výcviku. No ako je známe, k úspechu nestačia len lingvistické znalosti a dokonalý vzhľad. V nefalšovaných špionážnych hrách sa však Annie dokonale osvedčí. Walkerovej šéfuje chladná a cynická Joan Campbellová, manželka riaditeľa tajných operácií CIA Arthura Cambella. Jej jediným priateľom a dôverníkom sa stane operačný technik Auggie Anderson z ústredia agentúry, ktorý pri výkone služby prišiel o zrak.
Réžia K. Woodsová
Hrajú P. Perabová, Ch. Gorham, K. Matchettová, A. Dudeková, S. Ramamurthy, E. Vaugierová, P. Gallagher, E. Bailey
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.