Rodinné záležitosti (3)

seriál
Dedičstvo, Opičia láska. Seriál SR (2013). Dcéra, ktorá sa starala o chorého otca, môže prísť o celé dedičstvo. Milan Kratochvíl vie, že kvôli chorobe na tomto svete už dlho nebude, a tak svoju dcéru Vierku zoznámi so svojou druhou nemanželskou dcérou Zuzanou. Vierka zažíva šok, prekvapením však je hlavne to, že keď otec zomrie, v závete odkáže svoj dom obom sestrám. Kým Vierka sa snaží so sestrou vychádzať, Zuzana robí pravý opak. Snaží sa Vierku dostať z domu a je pre to schopná použiť akékoľvek prostriedky. Talentovaná baletka sa ničí drogami a prichádza o úspech aj rodinu. Saša Kovalská mohla byť úspešnou baletkou, lenže prepadla tvrdým drogám. Život svojej rodiny tým obráti naruby. Kým mama Karolína sa všemožne snaží Saši pomôcť, jej otec Peter hľadá šťastie v náručí milenky. Bola talentovaná, úspešná, mala šancu stať sa vzorom pre mnohých ďalších, ktorí chceli v športe a umení niečo dosiahnuť. Namiesto vábeniu cenných kovov ale prepadla drogám. Mladá baletka tak prichádza o všetko – o ideály, sny ale aj svojich najbližších. Všetky rodinné záležitosti by mali zostať v rodine. Nie vždy sa to však podarí. Reálne príbehy obyčajných ľudí zo slovenských miest a dedín, ktorí sa ocitli v krízovej situácii. Kým sa ich konflikt dostane až do súdnej siene, to najpikantnejšie sa odohráva priamo u nich doma alebo u susedov. Kým sa konflikt medzi ľuďmi dostane až pred súd, to najpikantnejšie sa odohráva priamo u nich doma alebo u susedov. Nepríjemné životné zážitky a príbehy, akými sú napríklad nedoriešený rozvod, boj proti neprispôsobivým susedom či problémy s agresívnymi susedmi, už mnohí diváci dobre poznajú, lebo ich prežili na vlastnej koži.
Réžia K. Cibulková, I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.