Podfukári 2

film
Prešiel rok, odkedy Štyria jazdci svojím magickým predstavením, aké v dejinách Spojených štátov nemá obdoby, ukážkovo prešli cez rozum FBI a jednoducho... Zmizli. A hoci im na zozname najhľadanejších stále patria popredné priečky, nastal čas, aby sa J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson) a Jack Wilder (Dave Franco), ktorých novou dámskou posilou sa medzičasom stala atraktívna a tajomná Lula (Lizzy Caplan), znovu vrátili na scénu! Návrat to možno nie je celkom dobrovoľný, no rozhodne je potrebný - z poverenia tajného čarodejníckeho spolku Oko totiž majú svetu odhaliť šokujúcu pravdu! Lenže, keď sa počas predstavenia v New Yorku niečo škaredo zvrtne a Jazdci zatrúbia na ústup, namiesto toho, aby ako para nad hrncom za pár sekúnd zmizli niekam do bezpečia, sa nečakane ocitnú na úplne inom mieste, ako plánovali... Presnejšie, na druhom konci sveta – v Číne! No čo je horšie, stanú sa rukojemníkmi svojrázneho technického génia Waltera Mabryho (Daniel Radcliffe), ktorý má s nimi isté plány. A tiež pár temných tajomstiev! Tým prvým je, že preňho už dlhšie pracuje Merrittovo dvojča Chase (Woody Harrelson), ďalším zase, že jeho nevlastným otcom je muž, ktorého Jazdci dôverne poznajú... Ich bývalý manažér a sponzor Arthur Tressler (Michael Caine), ktorého priviedli na mizinu. A, akoby to nestačilo, dôležitými nitkami v pozadí ťahá ďalší pomstychtivý starý známy – Thaddeus Bradley (Morgan Freeman), ktorý kvôli nim skončil za mrežami!
Réžia J. M. Chu
Hrajú J. Eisenberg, M. Ruffalo, W. Harrelson, D. Radcliffe, M. Freeman
Rok výroby 2016
Krajina Čína, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Gladiátor

Historické drama USA/VB (2000). Slavný a úspěšný římský generál byl zrazen, ponížen, zbaven svobody, ale nakonec se pomsty za vraždu své ženy a syna dočkal v gladiátorské aréně!
film Nova Cinema 20:00

Eichmann: Strojca konečného riešenia

film JOJ Plus 22:45

Agent na úteku

film JOJ Plus 20:30

Tiché místo: Část II

Sci-fi horor USA (2020). Synopse:
film HBO 3 30.9. o 23:30

Transformers: Poslední rytíř

film Prima Cool 2.10. o 20:15

Gladiátor

film Nova Cinema 28.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.