Ohnivý kuře II (104)

seriál
Petra chlapcom veľmi pomohla a v Kurati je pečená varená. Všetkým okrem Mika je jasné, že ho Petra balí. Mike o tom ale nechce ani počuť. S Petrou sú predsa len kamaráti. Mike stále verí, že sa k nemu vráti Klára. Rozhodne sa s Petrou o tejto téme porozprávať. Nerád by ju ťahal za nos. Čo na to Petra? Božka je U Slepičků vo svojom živle. Celkom ovládla kuchyňu a Jardu to začína rozčuľovať. Božka rozšírila jedálny lístok a pečie dokonca aj buchty ku káve. Jarda je odhodlaný ju vyhodiť. Potom sa ale situácia radikálne zmení. Jarda totiž na niečo dôležité zabudne a Malvína ja na neho poriadne naštvaná. Božka ale zoberie jeho chybu na seba. Jana sa ráno prebudí pri Radkovi. Ani jeden z toho nerobí žiadny problém a každý si ide po svojom. Svěcený ale Radka nalomí, že teraz po ňom Jana bude chcieť vzťah. Jana sa ale aj naďalej chová, ako by sa nič nestalo. Radek z toho znervóznie a pozýva Janu na pohárik. Jana má dobrú taktiku. Rorejs skončil pri polícii a stal sa z neho bezdomovec. Býva v aute, ktoré si zaparkoval pred Robiho domom. Robi pochopiteľne robí všetko, aby sa Rorejsa zbavil. Rorejsa to ale ešte viac utvrdzuje v tom, že Robi niečo chystá. Je z neho síce troska, ale je odhodlaný Robiho dostať za každú cenu.
Réžia M. Pivoňková
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, N. Lichý, M. Suchánek, L. Rybová, S. Rašilov, O. Pavelka, E. Leimbergerová, A. Chocholatá, O. Navrátil, M. Lambora, P. Tomicová, K. Svarinská, B. Jánová, L. Hampl, D. Pfauserová, B. Mottlová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Krstný otec III

Krimifilm USA (1990). Záver legendárnej mafiánskej trilógie.
film Jednotka 20:30

Navždy a daleko

film Nova Cinema 20:00

Svetová invázia

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akční film USA (2011). Bitva mezi Autoboty a Deceptikony na Cybertronu má svou dohru na Zemi. Autoboti spolupracují s lidmi a Deceptikoni hodlají Zemi obsadit a z lidí si udělat otroky.
film Prima Cool 27.5. o 20:00

Za sklom II (7, 8/8)

seriál WAU 27.5. o 21:00

Krstný otec III

film Jednotka 23.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email