Bostonské zločiny IV (16)

seriál
Seriál USA (2008). Shirley navštívi v nemocnici svojho ťažko chorého otca Waltera, ktorý nedávno vyskočil z okna nemocničnej izby a zlomil si rebrá. Advokátku sprevádza Denny, ktorý sa s Walterom dobre pozná, chodili spolu loviť a rybárčiť. Teraz už Walter nikoho nespoznáva – ani svoju dcéru – a desí aj toho najmenšieho ľudského dotyku. Shirley dlho neváha a požiada lekára o vyššiu dávku morfia. Ten to však odmieta urobiť, kým nedostane príkaz od súdu. Shirley sa teda obráti na súd a žiada o povolenie eutanázie. Pomáha jej Alan... Právnici nie sú len suchári, ktorí myslia ustavične na paragrafy. Myslia hlavne na svoje bankové kontá! Sledujte ďalšie bláznivé osudy a prípady právnikov z firmy Crane, Pool & Schmidt, kde sa na politickú korektnosť neberie veľký ohľad.
Réžia A. Sanfordová
Hrajú J. Spader, W. Shatner, F. Prinze Jr., C. Bergenová, M. Valley, R. Auberjonois, J. Bowenová, M. J. Fox, M. Vann, P. MacNicol, T. Selleck, C. Bierko
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Krstný otec III

Krimifilm USA (1990). Záver legendárnej mafiánskej trilógie.
film Jednotka 20:30

Navždy a daleko

film Nova Cinema 20:00

Svetová invázia

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akční film USA (2011). Bitva mezi Autoboty a Deceptikony na Cybertronu má svou dohru na Zemi. Autoboti spolupracují s lidmi a Deceptikoni hodlají Zemi obsadit a z lidí si udělat otroky.
film Prima Cool 27.5. o 20:00

Za sklom II (7, 8/8)

seriál WAU 27.5. o 21:00

Krstný otec III

film Jednotka 23.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email