Feriha (123, 124/160)

seriál
123 Zaujímavá skupinka ľudí, ktorá sa zišla vo víkendovom dome Hande, zažije nepokojné chvíle. Feriha s Emirom však práve na tomto mieste spravia správny a nečakaný krok, ktorý ich privedie jeden k druhému. Gulsum všetkých zaskočí svojim priznaním. Skupinku mladých ľudí navštívi jeden nečakaný hosť. Nebezpečný tlak Yavuza spôsobí medzi Emirom a Ferihou veľkú explóziu: Emir s Yavuzom sa vážne pohádajú a Emir podnikne kroky k Yavuzovmu zadržaniu. 124 Rodina domovníka sa pripravuje na návštevu Akifa, syna Hatice. Návšteva Akifa v byte domovníka a pozvanie Emira s Ferihou na spoločnú večeru je akýmsi prvým krehkým spojením medzi nimi a otcom Ferihy. Na Emira s Ferihou však čaká ešte jedno prekvapenie. 124 Rodina domovníka sa pripravuje na návštevu Akifa, syna Hatice. Návšteva Akifa v byte domovníka a pozvanie Emira s Ferihou na spoločnú večeru je akýmsi prvým krehkým spojením medzi nimi a otcom Ferihy. Na Emira s Ferihou však čaká ešte jedno prekvapenie.
Hrajú H. Kayaová, Ç. Ulusoy, V. Gördümová, M. Çekmez
Rok výroby 2011
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Cesta naděje

Válečné drama Austr./USA (2014). Connor hledá v australské poušti vodu. Má na to zvláštní schopnost, a tak není divu, že jí záhy nalezne a v tomto místě založí farmu, kde žije se ženou a třemi…
film Nova Cinema 20:00

Taggart: Zopár bastardov

seriál ČT 1 23:00

Tvář teroru

film Nova Cinema 22:10

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20.10. o 20:00

Temný rytíř

film Nova Cinema 21.10. o 20:00

Hannibal

film Nova 18.10. o 22:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email