Spravodlivosť v krvi VIII (6/22)

seriál
Rebelka. Krimiseriál USA (2017). Detektív Danny Reagan vyšetruje smrť známeho basketbalistu, ktorý zomrel vo svojom byte, zrejme v dôsledku predávkovania. Danny preveruje vzťahy športovca s jeho starými priateľmi v miestnom gangu. Baezová upozorňuje kolegu, aby sa zameral na iných podozrivých, pretože obeť sa nepredávkovala drogami, ale ju otrávili. Prokurátorka Erin musí znova preskúmať prípad muža, ktorého sama usvedčila pred niekoľkými rokmi, lenže podľa nových dôkazov by mohol byť nevinný. Newyorský arcibiskup požiada policajného šéfa Franka Reagana, aby pomohol mladej umelkyni, ktorá odmieta opustiť svoj domov aj napriek súdnemu príkazu na vysťahovanie, ktorý jej doručili, keď cirkev predala budovu, kde býva. Frank navrhne rebelke alternatívne riešenie, aby sa vyhla väzeniu pre porušenie súdneho nariadenia. Príbehy rodiny newyorských policajtov, ktorí majú spravodlivosť k krvi. Ostrieľaných newyorských policajtov čakajú nové prípady. A zároveň aj nové rodinné problémy, ktoré sa policajnému klanu Reaganovcov nevyhýbajú doma ani v práci. Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník NYPD, jeho syn Danny ostrieľaný detektív, dcéra Erin je prokurátorka zvažujúca funkciu sudkyne a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do policajného zboru, hoci ukončil právo na prestížnej univerzite.
Réžia E. Laneuville
Hrajú D. Wahlberg, T. Selleck, B. Moynahanová, W. Estes, A. Carlsonová, S. Gayleová, M. Ramirezová, A. Hawková, G. Jbara, R. Clohessy, V. Rayová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20:00

Kellyho hrdinovia

film ČT 2 20:00

Hvězdná pěchota

film Nova Cinema 22:00

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20.10. o 20:00

Temný rytíř

film Nova Cinema 21.10. o 20:00

Hannibal

film Nova 18.10. o 22:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email