Lovci väzňov II (10/10)

seriál
Krimiseriál USA (2012). Väzeň Damien Fontleroy je stále na úteku a novému kapitánovi Rayovi Zancanellimu uniesol dcéru, ktorú má zrejme v úmysle zabiť. Začína sa pátracia akcia. Lloyd rozlúšti číslice, ktoré zanechal Damien na mieste únosu a získajú tak Damienovo telefónne číslo. Ozve sa na ňom Rayova dcéra, ktorá je zatiaľ v poriadku. Damien im ale odkáže, že dievča už čoskoro presunie na "bezpečné" miesto, kde sa jej po štyroch hodinách minie kyslík na dýchanie a zajatkyňa sa zadusí. Ray za dcéru ponúka únoscovi seba, ale neúspešne. Dostáva len ďalšie indície a čiastočné informácie, kde je dievča väznené. Na ďalšie záchytné miesto vyrážajú lovci lebiek aj s väzňom Maxom Morrisom, ktorého chytili v predchádzajúcom prípade a ešte ho neodovzdali do väznice. Musí byť stále pod dohľadom, lebo je to vychýrený majster únikov. Damien pošle prenasledovateľov na toaletu, kde nájdu odkaz: „Kým nás smrť nerozdelí!“ napísaný vo fľaške od práškov, ktoré bral ich bývalý šéf. Pokračujú v hľadaní uňho doma. Ďalšie vodidlo objavia v urne s popolom ich bývalého veliteľa. Je to číselný kód, ktorý sa Lloyd zatiaľ márne snaží rozlúštiť... Aby dopadli unikajúcich zločincov, skúsení šerifovia využijú služby bývalých trestancov, ktorým sa úspešne podarilo ujsť z väzenia. Zbehovia pomáhajú chytať zbehov. Veď kto iný lepšie pozná ich zmýšľanie? Majstri útekov z väzenia dostali novú šancu. Vytvorili novú jednotku, ktorej úlohou je dopadnúť väzňa na úteku. Odsúdení Lloyd Lowery, Erica Reedová a Shea Daniels však pomáhajú polícii pod podmienkou, že sa im skráti doba trestu.
Réžia G. Ferland
Hrajú D. Lombardozzi, B. Nevinová, M. Goodwin, S. Swanová, J. Simpson
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

2012

Akční film USA (2009). Blíží se magické datum 21. 12. 2012 a s ním i konec světa, který předpověděl mayský kalendář. Podaří se lidstvu zachránit?
film Prima Cool 20:00

Indiana Jones a Chrám skazy

film Prima 20:20

Hranaři

film Nova 21:25

2012

Akční film USA (2009). Blíží se magické datum 21. 12. 2012 a s ním i konec světa, který předpověděl mayský kalendář. Podaří se lidstvu zachránit?
film Prima Cool 15.7. o 20:00

Sex v meste 2

film Nova 12.7. o 22:45

Ray

film Nova Cinema 9.7. o 21:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email