JAG II (9, 10/15)

seriál
Krimiseriál USA (1997). Vojaci Anderson a Ednar omylom prekročia iracké hranice. Zadrží ich iracká hraničná kontrola a pri pokuse o útek sa prvý dostane do zajatia a druhého na mieste zastrelia. Iracká vláda súhlasí s tým, aby Spojené štáty poslali svojich advokátov, ktorí budú obhajovať príslušníka námornej pechoty, ktorý čelí trestu smrti za špionáž. Harm a Meg majú ťažkú úlohu. V prípade, že sa im vojaka nepodarí obhájiť pred súdom, majú spolupracovať s tajnou službou na jeho oslobodení z väznice a únose z krajiny. Prípady úradu vojenskej prokuratúry JAG - Judge Advocate General. Bývalý vojenský pilot, major Harmon Rabb, a jeho kolegovia z úradu vojenskej prokuratúry vyšetrujú prípady na palubách vojenských lodí, ponoriek a lietadiel. Žalujú a obhajujú tých, ktorí sú v armáde obvinení zo zločinov, vrážd, vlastizrady alebo terorizmu. Pri svojej práci sa elitní právnici stretávajú s rozmanitými priestupkami, zločinmi či porušením zákona, ktorých sa dopúšťajú vojaci, dôstojníci alebo zamestnanci vojenských námorných síl. Riešia nielen prípady z vojny v Perzskom zálive, operácie Púštna búrka, Bosny aj Kosova, ale aj závažné témy diskriminácie žien či odlišnej sexuálnej orientácie v armáde.
Réžia Joe Napolitano, Ray Austin a ďalší
Hrajú David James Elliot, Catherine Bellová, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Karri Turnerová, Chuck Carrington, Steven Culp
Rok výroby 1997
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

2012

Akční film USA (2009). Blíží se magické datum 21. 12. 2012 a s ním i konec světa, který předpověděl mayský kalendář. Podaří se lidstvu zachránit?
film Prima Cool 20:00

Indiana Jones a Chrám skazy

film Prima 20:20

Hranaři

film Nova 21:25

2012

Akční film USA (2009). Blíží se magické datum 21. 12. 2012 a s ním i konec světa, který předpověděl mayský kalendář. Podaří se lidstvu zachránit?
film Prima Cool 15.7. o 20:00

Sex v meste 2

film Nova 12.7. o 22:45

Ray

film Nova Cinema 9.7. o 21:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email