Graceland III (8/13)

seriál
Krimiseriál USA (2015). Tajní agenti FBI, DEA a colnej stráže v južnej Kalifornii bojujú proti medzinárodnému zločinu a snažia sa napraviť vzájomné vzťahy i naštrbené priateľstvá. Veliteľ jednotky Paul Briggs rozbieha vysoko riskantnú operáciu proti arménskej mafii. Graceland je luxusné sídlo na juhokalifornskej pláži, ktoré pôvodne patrilo miestnym narkobarónom, a po ich zatknutí sa stalo základňou pre elitných tajných agentov FBI, protidrogového úradu DEA a colnej stráže. Po úspešnom ukončení prvej misie sa agent FBI Mike Warren vrátil z Washingtonu na východné pobrežie, aby v Gracelande plnil nové úlohy pod velením legenárndeho agenta Paula Briggsa.
Réžia L. Teng
Hrajú D. Sunjata, A. Tveit, V. Ferlitová, B. J. McLaren, M. Montana, S. Swanová, P. Stormare, R. Coyro, C. Giovinazzo
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Barbar Conan

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.
film Prima Cool 22:20

Divočina

film JOJ Plus 22:30

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

film HBO 3 23:25

Amazing Spider-Man 2

Dobrodružný film USA (2014). Peter Parker musí znovu navléknout kostým Spider-Mana, protože New York ohrožuje nový padouch Electro. Peter je nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on, a…
film Prima Cool 21.9. o 20:15

Spider-Man 3

film Dajto 21.9. o 20:15

Smrtonosná past 4

film Prima Cool 23.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email