Kravaťáci VI (3)

seriál
Komediálny seriál USA (2016). Vo väzení Mike bojuje s Frankom Gallom. Aj keď mu vedenie radí vzniesť oficiálnu sťažnosť na svojho spoluväzňa, on sám dobre vie, že tým by celú vec len zhoršil. Najmä keď sa dozvie, ako skončil Kevinov bývalý spolubývajúci. Našťastie sú tu Sean Cahill a Harvey, ktorí už majú plán, ako Mikea dostať z tohto väzenia. Louis má zatiaľ na starosti prenájom kancelárií. Ihneď sa nájdu záujemcovia, brokeri a investiční finančníci. Lenže zniesť sa s Louisom, to vôbec nie je jednoduché. A tak sa medzi nimi a Louisom zákonite rozpúta vojna. Medzitým Rachel v škole čelí útokom zo strany spolužiačky, ktorá chce Mikeov osud využiť proti nej. Až Jessica poradí Rachel, ako sa s tým úspešne vyrovnať. Harvey zatiaľ musí nájsť gigantického celebritného klienta, ktorý by dal svetu najavo, že firma Pearson & Specter & Litt stále patrí do elitnej spoločnosti najlepších právnických kancelárií. Mike Ross, geniálny mladík s fotografickou pamäťou, ktorý získal miesto asistenta hviezdneho advokáta Harveya Spectera na Manhattane aj bez právnického diplomu, pomáha svojmu šéfovi riešiť nové prípady a nové problémy. V špičkovej právnickej kancelárii však môžu pracovať len absolventi Harvardovej univerzity, a tak je len otázkou času, kedy sa prevalí Mikeovo tajomstvo, že nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. Keď sa tak stane, Mike sa ocitne pred súdom a odchádza do väzenia.
Réžia Ch. Nowlanová
Hrajú G. Macht, P. J. Adams, G. Torresová, R. Hoffman, M. Markleová, S. Raffertyová, M.-J. Warner, P. Schulze, W. Pierce, N. McDonough, E. Palladino
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20:00

Kellyho hrdinovia

film ČT 2 20:00

Hvězdná pěchota

film Nova Cinema 22:00

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20.10. o 20:00

Temný rytíř

film Nova Cinema 21.10. o 20:00

Hannibal

film Nova 18.10. o 22:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email