Tyran II (3, 4/12)

seriál
Seriál USA (2015). Barryho sa ujíma beduínska rodina a utečenec sa pomaly spamätáva z útrap cesty púšťou. Panovník Jamal oficiálne reaguje na útok bojovým plynom na trhovisku, ktorý si vyžiadal stovky obetí, a vinu zvedie na Ihaba a jeho mužov. Tariq začne plynový útok na dedinu, v ktorej sa nachádza Rašid, aj bez Jamalovho priameho súhlasu. Jamal tak musí klamať nielen celému národu, ale tiež vlastnej žene. Barry sa dostáva z púšte do civilizácie, kde sa ho ujme miestna beduínska rodina. Vystupuje, samozrejme, pod falošnou identitou. Molly pokračuje v rokovaniach ohľadom Barryho dedičstvo, ktoré je vyššie, než očakávala. Bassam „Barry“ Al-Fayeed , ktorý už dvadsať rokov žije a vykonáva lekársku prax v Kalifornii, sa pri príležitosti svadby svojho synovca vracia s celou rodinou do rodnej krajiny na Blízkom východe, odkiaľ v 16-tich rokoch utiekol pred svojím tyranským otcom. V dôsledku ďalších udalostí v domovine sa však jeho návrat do Spojených štátov odkladá. Po smrti otca diktátora sa vládcom Abuddinu stal Bassamov starší brat Jamal, veľmi krutý a výbušný muž. Bassama už čoskoro pohltí vír miestnych politických a spoločnenských udalostí a jeho život sa ocitne v ohrození.
Réžia Alex Zakrzewski
Hrajú A. Rayner, J. Finniganová, A. Barhom, M. Atiasová, N. Silver, A. Krigeová, A. Karim, C. Gharaee, S. Deenová, A. Wintersová, J. Kirk, M. Kreilingová, R. Rawi, S. Dau, Ch. North M. Dehbi, F. Fares
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20:00

Kellyho hrdinovia

film ČT 2 20:00

Hvězdná pěchota

film Nova Cinema 22:00

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

Sci-fi film USA (2005). Temná strana síly je na vzestupu. Záludný Darth Sidious láká Anakina Skywalkera, aby vstoupil do řádu Sithů a zradil své spolubojovníky.
film Prima Cool 20.10. o 20:00

Temný rytíř

film Nova Cinema 21.10. o 20:00

Hannibal

film Nova 18.10. o 22:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email