Panelák

seriál
Rodinná oslava. Seriál SR (2014). Ajuš chystá veľkolepú oslavu Cinegeho menín so sviečkami a girlandami. Takmer ju rozhodí, keď sa dovalí aj jeho bývalá manželka Fišl z Rakúska. Oslava Jozefa nedopadne dobre, každý s každým sa poháda. Okrem toho – všetci zabudli, že aj Yogi sa volá Jozef. Cinege dostane od Fišl publikáciu o Tatrách, od Ajuš erotický darček - putá. Fišl sa rozhodne, že daruje Inči 20.000 eur na kúpu bytu. Fišl flirtuje s Cinegem a Ajuš má nervy, že Cinege ku svojej bývalej stále niečo cíti. Denisa presviedča Angie, že Goran je zamilovaný do nej a nie do Viktórie. Angie nepostrehla, že by ju Goran balil. Jakub je v koncoch, nezvláda milenecký vzťah s Hoffou, má výčitky voči Ivane. Egon má potvrdené informácie o Bartkovi, je to nebezpečný človek. Janka obieha susedov a oznamuje im, že na prvý jarný deň organizuje túru na Partizánsku lúku. Romana je nešťastná z uhynutého papagája, netuší, čo povie jeho majiteľovi. Dušan jej navrhuje, aby kúpila nového, majiteľ rozdiel nezistí. Romana však nemá jeho fotku a Dudko už zahodil papagája do kontajnera so separovaným odpadom... Miesto, kde to žije. Námet a scenár: A. Kraus.
Réžia V. Csudai, R. Fábian, L. Hanulák, A. Horečná
Hrajú D. Mórová, Z. Fialová, V. Kobielsky, M. Miezga, B. Turzonovová, J. Slezáček, J. Koleník, P. Blesáková, K. Farkašová, M. Partlová, R. Jakab, B. Bystriansky, D. Mackovičová, A. Karnasová, M. Landl, Z. Vačková, Z. Mauréry, R. Luknár, Z. Haasová, S. Spišák, E. Sakálová, D. Duditšová, Š. Skrúcaný, A. Stanková, D. Szabó, D. Matušová, K. Turjanová, D. Jurčová, P. Topoľský, Z. Tlučková, Z. Šebová, Z. Porubjaková, M. Kubovčík, S. Malachovský, R. Štúr
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

S.W.A.T. - Jednotka rýchleho nasadenia

Akčný film USA (2003).
film Dajto 20:15

Sieť

film Dajto 22:45

Neuvěřitelný Hulk

film Nova Cinema 20:00

Zachraňte vojína Ryana

Válečný film USA (1998). V šílené válečné vřavě největší vojenské operace historie vede kapitán Miller svoji skupinku sedmi statečných, která uprostřed statisícových armád hledá jediného muže.
film Prima Cool 25.11. o 20:00

Creed

film JOJ Plus 24.11. o 20:45

Equalizer

film Markíza 25.11. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email