Komisár Rex XVI (6/12)

seriál
Komiksový prízrak. Krimiseriál Tal. (2015). Pred obytným domom leží mŕtvy mladík, ktorý zrejme spadol z veľkej výšky. Bola to nehoda, alebo sa ho chcel niekto zbaviť? Matteo Constabile je šikovný sprejer, grafiťák a milovník mestského parkúru, čo je priam artistická disciplína v prekonávaní prekážok skokmi, saltami či lezením. Spolu s priateľom Eulom podpisujú svoje graffiti symbolom Ducha Robina, hlavného hrdinu komiksu, ktorý si sami vymýšľajú a kreslia po stenách. Počas jedného tvorivého nočného výletu sa však Matteo stal očitým svedkom prísne tajného stretnutia, ktoré nemalo mať žiadnych náhodných divákov. A to ho stálo život. Našli ho mŕtveho pred obytným domom, zrejme po páde z veľkej výšky. Komisár Terazni jeho pomocník Rex musia nielen vypátrať jeho vrahov, ale predovšetkým zachrániť život jeho kamarátovi Eulovi, pretože Matteo mu tesne pred smrťou poslal fotku tajného stretnutia - a svojich vrahov - do mobilu. Nemecký ovčiak v službách talianskej polície je oddaným parťákom inšpektora Tarzaniho z rímskeho oddelenia vrážd. Po predčasnom odchode do dôchodku zo služieb viedenského oddelenia vrážd sa nemecký ovčiak Rex znova aktívne zapojil do policajnej práce, tentoraz v uliciach Ríma. Po smrti komisára Fabbriho ho zdedil inšpektor Davide Rivera a po ňom inšpektor Marco Tarzani. Štvornohý policajný dôstojník Rex je jeho neoceniteľným osobným strážcom a verným parťákom pri riešení zložitých kriminálnych prípadov v Ríme a jeho okolí.
Réžia A. Manetti, M. Manetti
Hrajú F. Arca, D. Fortunato, A. Barelaová, M. Reale
Rok výroby 2015
Krajina Taliansko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Den nezávislosti

Sci-fi thriller USA (1996). Lidé vždy doufali, že nejsou ve vesmíru sami, ale po příchodu „návštěvníků“ litují, že tomu tak není. Vetřelci totiž mají jediný cíl: ničit!
film Prima Cool 20:00

Matrix Reloaded

film Nova Cinema 20:00

Šesť výstrelov

film JOJ 22:35

Austrália

Western USA (2008). Veľkolepý príbeh lásky uprostred vojny a nevľúdnej krajiny. Romantické dobrodružstvo zámožnej Angličanky a drsného chovateľa dobytka uprostred austrálskej divočiny počas druhej…
film JOJ 19.4. o 22:35

Zaříkávač koní

film Nova Cinema 15.4. o 20:00

Den nezávislosti

film Prima Cool 21.4. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email