Kuriér (11)

seriál
Za všetkým hľadaj ženu. Krimiseriál Kan./USA (2012). Prevoz mladej americkej hackerky, ktorá má pomôcť skupine francúzskych maklérov s nelegálnym elektronickým prevodom peňazí, ohrozí nielen život kuriéra Franka, ale aj jeho pravej ruky Carly, ktorú unesie francúzska tajná služba. Aj tentoraz platí, a to úplne doslova - cherchez la femme! Nájomný kuriér Frank Martin dnes musí doručiť zásielku, ktorou je mladá, medzinárodne známa, tvrdohlavá a antisociálna hackerka Jet. Adresátom je skupina francúzskych maklérov, ktorí potrebujú "odbornú pomoc" s nelegálnym elektronickým prevodom peňazí, aby si zachránili krk po neúspešnej špekulácii s cudzími peniazmi. Americká počítačová špecialistka Jet má zachrániť franúzskeho investičného makléra, ktorý špekuloval s peniazmi mafie a teraz ich potrebuje nelegálne čo najrýchlejšie získať späť, aby dal mafiánske účty do poriadku. O mladú ženu Jet sa nezaujíma iba mafia, ale aj francúzska tajná služba, konkrétne agent Edouard, ktorý ju obvinil zo špionáže. To je však špinavá lož, v skutočnosti ide o niečo celkom iné. Hackerke sa spolu s jej priateľom, ktorý teraz leží mŕtvy vo svojom byte, podarilo odhaliť korupciu v tajnej službe. A presne v tejto kritickej situácii, keď Frank potrebuje znovu pomoc inšpektora Tarconiho a Juliette, francúzska tajná služba DCRI unesie Carlu. A tak Frank stojí pred ťažkým rozhodnutím, čí život má zachrániť - bude to Jet alebo Carla?
Réžia B. Turner
Hrajú Ch. Vance, A. Osvártová, F. Berléand, D. Chanéacová, Ch. Hübner, R. Doche, Ch. Hobbsová, J. Richings
Rok výroby 2012
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Spojenec

Triler USA (2006).
film Markíza 22:35

Krvavý príliv

film Nova 23:20

Solomon Kane

film Prima Cool 20:00

Zjizvená tvář

Drama USA (1983). V létě roku 1980 emigrovalo z kubánského přístavu Mariel se souhlasem Fidela Castra 125 000 lidí. Zhruba pětina z nich měla kriminální záznam. Jedním z emigrantů byl také Tony…
film Nova Cinema 13.12. o 21:55

Wyatt Earp

film Jednotka 11.12. o 20:30

Harry Potter a Kameň mudrcov

film Nova 13.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.