Jack Reacher 2: Nevracaj sa

film
Krátka anotácia: Jack Reacher opäť zasahuje! A zachrániť tentokrát musí nielen vlastnú kožu, ale aj krásnu veliteľku Susan a svoju dcéru, o ktorej existencii doteraz nemal tušenie. Anotácia: Reacher najradšej pracuje tam, kde by bol oficiálny postup príliš zdĺhavý. Ako bývalý major vojenskej polície má rád zločiny s armádnou príchuťou a úplne najradšej práve tie, ktoré na prvý pohľad nedávajú zmysel. Ako napríklad obvinenia veliteľky Susan Turnerovej (Cobie Smulders) zo špionáže. Krásku s doteraz nepoškvrnenou povesťou, okolo ktorej začali náhle v podozrivom tempe umierať ľudia, chcel pôvodne pozvať na večeru. Teraz ju musí vytiahnuť z basy, aby pomohol dokázať jej nevinu. Niekomu sa to samozrejme nepáči, a ten niekto bude chcieť Reacherovi poriadne klepnúť po prstoch. Neváha pritom využiť aj tie najodpornejšie prostriedky, ako je likvidácia Reacherovej dcéry, o ktorej existencii on sám doteraz nemal tušenie. Tu ide totiž o veľa. Zaujímavosť: Príbeh filmu sa odohráva podľa osemnástej knihy zo série o Jackovi Reacherovi, od spisovateľa Lee Childa. Prvý film (2012), bol nakrútený podľa deviatej knihy.
Réžia E. Zwick
Hrajú T. Cruise, C. Smuldersová, A. Hodge, D. Yaroshová, P. Heusinger
Rok výroby 2016
Krajina Čína, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Spojenec

Triler USA (2006).
film Markíza 22:35

Krvavý príliv

film Nova 23:20

Solomon Kane

film Prima Cool 20:00

Zjizvená tvář

Drama USA (1983). V létě roku 1980 emigrovalo z kubánského přístavu Mariel se souhlasem Fidela Castra 125 000 lidí. Zhruba pětina z nich měla kriminální záznam. Jedním z emigrantů byl také Tony…
film Nova Cinema 13.12. o 21:55

Wyatt Earp

film Jednotka 11.12. o 20:30

Harry Potter a Kameň mudrcov

film Nova 13.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.