C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII (15)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2013). Všetky dôkazy naznačujú, že Sara ubodala na smrť v hotelovej izbe muža, s ktorým strávila noc. Sara trvá na tom, že dôkazy na ňu niekto nastražil... Sara je šokovaná, keď zistí, že muža, s ktorým strávila noc, chladnokrvne zavraždili len chvíľu po tom, čo opustil hotelovú izbu. Sara prisahá, že s Taylorom Wynardom iba vypila nejaké to víno, ale dôkazy v izbe, telefón a kľúč od izby, a skutočnosť, že si vzala prášky na spanie, spochybňujú jej príbeh o nočných udalostiach. Keď Sara zistí, že CSI našlo náhrdelník, ktorý jej dal zosnulý priateľ Edie, vysloví hypotézu, že to narafičil Ronald Basderic. Ten ju viní zo smrti Edieho a chce sa jej pravdepodobne pomstiť a hodil na ňu podozrenie z vraždy. Keď Basderica konfrontuje, Basderic dosiahne, aby to vyzeralo, že ho napadla. Saru dočasne postavia mimo službu. Tím CSI bez akéhokoľvek dôkazu o prepojení Basderica so zločinom musí hľadať ďalšie dôkazy, ktoré by mohli potvrdiť Sarin predpoklad... Elitná jednotka forenzných expertov a detektívov z kriminalistickej divízie Las Vegas pod vedením nového šéfa D.B. Russella rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených stôp v druhom najlepšie vybavenom laboratóriu v USA. Pod jeho prístrojmi potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu – obete zločinov.
Réžia K. Gaviolaová
Hrajú T. Danson, E. Shueová, G. Eads, J. Foxová, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, D. Berman, E. Harnoisová, M. Vann
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Krstný otec III

Krimifilm USA (1990). Záver legendárnej mafiánskej trilógie.
film Jednotka 20:30

Navždy a daleko

film Nova Cinema 20:00

Svetová invázia

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akční film USA (2011). Bitva mezi Autoboty a Deceptikony na Cybertronu má svou dohru na Zemi. Autoboti spolupracují s lidmi a Deceptikoni hodlají Zemi obsadit a z lidí si udělat otroky.
film Prima Cool 27.5. o 20:00

Za sklom II (7, 8/8)

seriál WAU 27.5. o 21:00

Krstný otec III

film Jednotka 23.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email