Homeland: V mene vlasti IV (9, 10/12)

seriál
Seriál USA (2014). Agentka Carrie Mathisonová zatlačí na Dennisa Boyda, manžela americkej veľvyslankyne v Pakistane, aby sa priznal, že pomáha pakistanskej tajnej službe. Výsluch sa skončí bez úspechu a navyše do neho zasiahne veľvyslankyňa Marha Boydová, ktorá sa podľa všetkého rozhodla manžela chrániť. Celé veľvyslanectvo na čele s Carrie sa horúčkovito pripravuje na výmenu väzňov, ktorá sa má uskutočniť na letiskovej ploche. Za Saulom však z džípu teroristov vystúpi aj malý chlapec so samovražednou vestou. Carrie vie, že Saul si už neželá ďalej žiť. Ako ho môže prinútiť, aby výmenu nesabotoval a neohrozil životy všetkých zúčastnených? Kolónu vozidiel idúcich s oslobodeným Saulom na veľvyslanectvo ochromí obrovský výbuch. Lockhart vyšle na pomoc všetky jednotky mariňákov, ale veľvyslanectvo samo zostane nechránené a vydané napospas Hakánímu. Ten si prišiel po cenný zoznam spolupracovníkov CIA v oblasti. Veľvyslankyňa Martha Boydová, ktorá má zoznam pri sebe, sa snaží s Hakáním diplomaticky vyjednávať, ale zdržiavanie ho rozčuľuje a rozhodne sa popravovať jedného zamestnanca ambasády za druhým, až kým sa dvere chránenej miestnosti neotvoria. Medzitým Carrie a Saula po výbuchu stále držia v šachu na ulici talibanskí ostreľovači. Patovú situáciu môže zvrátiť Quinn, ktorý ako prvý pochopil, čo sa deje, a nepozorovane sa teraz pohybuje sám po vyrabovanej ambasáde. Nepriateľ nikdy nespí. Agentka Claire Mathisonová aj napriek svojim osobným problémom naďalej pracuje v službách CIA a bojuje proti medzinárodnému terorizmu. Claire Danesová v hlavnej úlohe štvrtej série úspešného a oceňovaného amerického seriálu.
Réžia Seith Mann, Dan Attias
Hrajú C. Danesová, R. Friend, M. Patinkin, T. Letts, N. Boniadiová, L. Robinsová, S. Sharma, F. Murray Abraham, C. Stoll, A. Godley, R. Jaffrey, M. O’Keefe, N. Acar, M. Moses
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Sherlock Holmes: Hra tieňov

Akčná krimidráma USA (2011).
film Nova 22:05

G. I. Joe 2: Odveta

film Prima Cool 20:15

Konec světa

film Nova Cinema 23:50

Transformers 3

Akční film USA (2011). Bitva mezi Autoboty a Deceptikony na Cybertronu má svou dohru na Zemi. Autoboti spolupracují s lidmi a Deceptikoni hodlají Zemi obsadit a z lidí si udělat otroky.
film Prima Cool 27.5. o 20:00

Za sklom II (7, 8/8)

seriál WAU 27.5. o 21:00

Krstný otec III

film Jednotka 23.5. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email