matka!

film
V thrilleru "matka!" od režiséra Darrena Aronofského (Černá Labuť a Requiem za sen) je mladá žena (Jennifer Lawrenceová) pohlcena šílenstvím a paranoiou poté, co její idylický život v nádherném domě v lůně přírody naruší řada nezvaných hostů, kteří se zdají mít záhadnou spojitost s jejím manželem (Javier Bardem), básníkem procházejícím tvůrčí krizí. V dalších rolích hrají: Ed Harris, Michelle Pfeifferová, Brian Gleeson a Domhnall Gleeson.
Réžia D. Aronofsky
Hrajú J. Lawrenceová, J. Bardem, E. Harris, M. Pfeifferová, B. Gleeson
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.