Nox (2)

seriál
V tomto svižně odsýpajícím kriminálním seriálu, v němž se představuje řada uznávaných hereckých talentů, je sváděn děsivý závod s časem v temném podsvětí Paříže. Vysloužilá policistka Catherine (Nathalie Bayeová) je povolána zpět do akce poté, co její dcera Julie (Maîwenn), také uznávaná policistka, zmizí v podzemí města. S pomocí Julieina partnera Raphaëla (Malik Zidi) musí Catherine sledovat každou stopu a využít všech instinktů k vypátrání své dcery, zatímco si klestí cestu tímto pekelným bludištěm v útrobách města.
Réžia M. E. Mechri
Hrajú N. Bayeová, M. Zidi, Maiwenn, F. Pierrot, D. Chapelle
Rok výroby 2018
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.