Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (3)

seriál
Tým vyšetřovatelů je přivolán do luxusního hotelu, kde se Laura Collettová předávkovala léky. Jejich pozornosti neunikne Lauřin mobil a především dvě SMSky, které krátce po sobě napsala stejnému adresátovi. Zatímco v první z nich se zmiňuje o neuvěřitelné noci a nejlepším sexu, v druhé z nich zaslané o pouhých deset minut později obviňuje stejného člověka ze znásilnění. Osmnáctá řada amerického kriminálního seriálu (2016) Hrají: Mariska Hargitay, Ice-T, Kelli Giddish, Peter Scanavino, Raúl Esparza.
Hrajú M. Hargitayová, Ice-T, K. Giddishová, P. Scanavino, R. Esparza
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.