Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (4)

seriál
Tým je přivolán k opilé ženě, která byla přistižena, jak se k ránu pokouší skočit ze střechy. Zdá se, že byla znásilněna. To žena sama vzápětí potvrdí svému manželovi Chadovi, který měl celou noc na starost jejich malého synka Sama. Policistům se od samého začátku vyšetřování zdají poměry v rodině podivné, ale Chad tvrdí, že je u nich doma naprosto všechno v pořádku. Osmnáctá řada amerického kriminálního seriálu (2016) Hrají: Mariska Hargitay, Ice-T, Kelli Giddish, Peter Scanavino, Raúl Esparza.
Hrajú M. Hargitayová, Ice-T, K. Giddishová, P. Scanavino, R. Esparza
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.