Sue Thomas: Agentka FBI (6)

seriál
Do skupiny agentů přichází nový šéf Ted Garrett. Miles se chlubí, že se s ním zná, a očekává výhody. Skončí to tím, že ho Garrett málem přeloží jinam. Hlavním námětem této části je případ neslyšícího zloděje aut Troye, se kterým pracuje hlavně Sue a kterého se nakonec podaří přimět, aby pomohl zatknout dlouho hledaného zločince a vraha. Americký seriál podle skutečné události (2002). V titulní roli Deanne Bray. Dále hrají Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okuma a další.
Hrajú D. Brayová, Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okumaová
Rok výroby 2002
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.