Vymenené životy (29)

seriál
29 Hazalini spolužiaci robia vo vile obrovský rámus a rozbijú vzácnu vázu. Rahmi ich všetkých vyhodí z domu. Alper vyhľadá Dilaru a povie jej, že Cihan zvolal predstavenstvo, chce navýšiť kapitál a jeho nezavolal. Dilara odmietne zavolať Cihanovi a vyhodí Alpera z domu. Zúrivý Alper si to ide vybaviť s Cihanom osobne a vytiahne na neho zbraň. Pri vzájomnom súboji Alper Cihana postrelí a ujde. Netuší, že svedkom tejto udalosti bol aj Gulserenin manžel Ozkan. Gulseren sa snaží Cihanovi dovolať, no márne. Má zlú predtuchu, že sa mu niečo stalo. Alpera zatkne polícia. Ozkan vyhľadá Gulseren v Deryinom byte a chce ju odtiaľ odviesť domov. 30 Gulseren sa rozhodne, že odíde z Deryinho bytu. Nechce totiž, aby jej a jej synovi Serkanovi Ozkan niečo urobil. Dilara povie deťom, že ich otca niekto postrelil a leží v nemocnici. Gulseren opäť vyhľadá Ozkan a povie jej, že Cihana zastrelili. Vydýchne si, keď jej Cansu oznámi, že žije. Gulseren príde za Cihanom do nemocnice. Dilara ju odtiaľ surovo vyhodí. Cansu sa ju snaží dostihnúť, no márne. Dilara sa dozvie, že Gulseren pracuje v cestovnej kancelárii, ktorú vlastní ich rodina. Okamžite dá príkaz svojej advokátke Candan, aby zariadila, aby Gulseren odtiaľ vyhodili.
Hrajú N. Yeşilçayová, E. Petekkaya, E. Özkanová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.