Larina voľba (22/182)

seriál
22 Jure prichytil Krisa pri navigácii lode. Oboznámil o tom jakova, ktorý sa cíti lepšie. Jakov sa rozhodne prehovoriť k posádke, podozrieva Krisa, že na jeho lodi preváža drogy. Po tom, ako Lara prichytí Dinka rozprávať sa s niekým cez telefón o Jakovovi, chce vedieť ako sa má. Dinko sa však rozčúli a vrazí jej jednu facku. Neskôr sa jej príde Dinko ospravedlniť, no Lara má z neho len väčší strach. Jakov nakoniec zavolá Lare. Okrem neho sa ozve aj prvý zákazník, ktorý chce využiť možnosť jej hodiny klavíra - Karmen. Nela je taká drzá, že si pýta províziu, za to že vyučuje v ich dome. Tonči prinesie Marovi dokumenty potrebné na poskytnutie úveru. Maro ich vezme k Zoranovi, aby všetko overil. Medzitým sa Nela snaží rozprávať s Tončim, no nedopadne to dobre. Aj Dinko sa pokúša získať viac informácií, no nedarí sa mu... 23 Dinko sa všetkými možnými spôsobmi snaží zistiť, čo spolu pripravuje Zoran a Maro pre Tončiho. Keď Dinka zastaví s Nikol polícia za rýchlu jazdu, podarí sa mu ukradnúť kľúče od Zoranovej kancelárie. V noci sa tam vkradne a zistí, že Tonči chce vyhlásiť krach. Na lodi Jakov nájde v podpalubí vystrašenú Leilu. Laru príde varovať Karmen. Chce, aby si na seba dávala pozor, pretože všade číhajú samé nebezpečenstvá. Lara veľmi neverí, ide sa porozprávať s mamou a je veľmi prekvapená, keď ju nájde v náručí právnika. Zoran pozve Miju konečne na obed. 24 Jakov sa pokúša pomôcť nájdenej Leile. Tá začína niečo k svojmu záchrancovi cítiť. Leilu spoznal Kris a zistil, že je to žena jeho dodávateľa drog. Bojí sa, že ho spozná. Tonči sa snaží o priazeň Blanky. Tá má v tom jasno a s Tončim nechce nič mať. Skôr tajne dúfa, že sa dá dokopy so svojím exmanželom. Lara je nahnevaná na mamu, že jej nepovedala nič o Zoranovi. Majú však väčší problém - Zoran randí aj s Mijou. Dinko sa snaží presvedčiť Laru, že Jakov ju skôr či neskôr podvedie s nájdenou ženou na palube, s Leilou. K tomu ju Nela nútiť pracovať okolo domu.
Hrajú D. Pinčičová, I. Herceg, E. Ojdaničová, F. Perišin, J. Miličová
Rok výroby 2011

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.