C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (1/24)

seriál
Krimiseriál USA (2009). Kriminalistu Erica Delka našli v Glades takmer bez známok života. Pri operácii sa mu pokúsia odstrániť aj guľku, ktorá mu zostala v hlave po predchádzajúcom vážnom poranení. Eric je v kóme, no jeho mozog pracuje a vyjavuje mu spomienky na rok 1997 a prípad, ktorý mu pomohol začať s kariérou v C.S.I. Eric vtedy pracoval ako vodič záchranár a našiel utopené auto s mŕtvou ženou. Zavolal Horatiovi Cainovi a zoznámil sa s jeho tímom... David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Ľudia môžu klamať, dôkazy nikdy!
Réžia S. Hill
Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, J. Togo, E. La Rueová, R. Linn, K. Alexanderová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vodný svet

Triler USA (1995). V dôsledku globálneho otepľovania sa roztopili polárne ľadovce a všetky kontinenty sa ocitli pod vodou. Samotársky Námorník je jedným z tých, ktorí sa adaptovali - za ušami mu…
film JOJ Plus 20:25

Horná Dolná

seriál Markíza 20:30

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

film Dajto 20:15

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Markíza 30.5. o 22:45

Návrat temného rytiera

film Dajto 25.5. o 20:15

Transformers

film Prima Cool 31.5. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.