C.S.I.: Kriminálka Miami VIII (1/24)

seriál
Krimiseriál USA (2009). Kriminalistu Erica Delka našli v Glades takmer bez známok života. Pri operácii sa mu pokúsia odstrániť aj guľku, ktorá mu zostala v hlave po predchádzajúcom vážnom poranení. Eric je v kóme, no jeho mozog pracuje a vyjavuje mu spomienky na rok 1997 a prípad, ktorý mu pomohol začať s kariérou v C.S.I. Eric vtedy pracoval ako vodič záchranár a našiel utopené auto s mŕtvou ženou. Zavolal Horatiovi Cainovi a zoznámil sa s jeho tímom... David Caruso ako poručík Horatio Caine vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z Floridy, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených dôkazov. Ľudia môžu klamať, dôkazy nikdy!
Réžia S. Hill
Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, J. Togo, E. La Rueová, R. Linn, K. Alexanderová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:15

Philomena

film JOJ Plus 23:20

Posledný skaut

film Dajto 20:15

Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí

Sci-fi film USA (2015). Poslední rytíř Jedi Luke Skywalker se ztratil a galaxie zažívá temné časy. Postupně ji totiž začíná ovládat despotický První řád, který vzniknul na troskách Impéria. Dokáže ho…
film Prima Cool 25.8. o 20:00

Hry o život: Skúška ohňom

film JOJ Plus 22.8. o 20:15

Hobit: Bitka piatich armád

film Prima 24.8. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email