Larina voľba (155/182)

seriál
155 Polícia aj naďalej pátra po Lelie, no bez výsledku. Dinko je čoraz viac zúfalý. Vyberie sa za Larou a chce od nej všetky detaily z večera, keď Leila v búrke zmizla. Lara sa cíti byť vinná a Dinkovi sa ospravedlňuje za jeho stratu. Dinko Laru udrie. Dinko sa vybral hľadať Leilu na vlastnú päsť. Najskôr našiel jej svadobný závoj a potom aj Leiline telo. Odniesol ju do nemocnice, no bolo príliš neskoro. 156 Blanka prichádza do nemocnice. Lara s Jakovom ju chcú v zložitom životnom momente podporiť. Dinko sa dozvedá, že Leila čakala syna. Snaží sa s ňou nad jej telom rozlúčiť. Ognjan čoraz viac provokuje Mateho. Rozhodol sa získať Nikol za každú cenu. Dokonca ju vášnivo pobozká na čo Nikol zareaguje podráždene a udrie ho. Nela je zo svojho vzťahu so Zoranom nadšená a vykričí to do celého sveta. Dinko znáša smrť Leily ťažko. Nechce uveriť tomu, že o ňu prišiel.
Hrajú D. Pinčičová, I. Herceg, E. Ojdaničová, F. Perišin, J. Miličová
Rok výroby 2011

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vodný svet

Triler USA (1995). V dôsledku globálneho otepľovania sa roztopili polárne ľadovce a všetky kontinenty sa ocitli pod vodou. Samotársky Námorník je jedným z tých, ktorí sa adaptovali - za ušami mu…
film JOJ Plus 20:25

Horná Dolná

seriál Markíza 20:30

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

film Dajto 20:15

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Markíza 30.5. o 22:45

Návrat temného rytiera

film Dajto 25.5. o 20:15

Transformers

film Prima Cool 31.5. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.