Vymenené životy (101)

seriál
101 Do bytu Keriman a Ozkana vtrhnú exekútori kvôli dlhu, ktorý Ozkan nezaplatil nemocnici. Keriman zavolá Cansu v domnienke, že im pomôže. Alper sa snaží hovoriť s Harunom, no neúspešne. Cansu požiada Cihana o peniaze pre Ozkana. Rahmiho, Cihana a Hazal zatkne polícia kvôli podozreniu z vraždy Teomana. Keď sa túto správu dozvie Gulseren, v obchode odpadne. Lekár v nemocnici oznámi Ozkanovi, že u Nuray nastala mozgová smrť. 102 Ozkan musí oznámiť Nurayinej rodine, že u nej nastala mozgová smrť. Policajti vypočúvajú Hazal, Rahmiho a Cihana v súvislosti so smrťou Teomana. Cihan sa rozhodne nezverejniť video, na ktorom sa Hazal pokúsil Teoman znásilniť a berie vinu na seba. Uprostred noci sa Harun objaví v Dilarinej vile. 102 Ozkan musí oznámiť Nurayinej rodine, že u nej nastala mozgová smrť. Policajti vypočúvajú Hazal, Rahmiho a Cihana v súvislosti so smrťou Teomana. Cihan sa rozhodne nezverejniť video, na ktorom sa Hazal pokúsil Teoman znásilniť a berie vinu na seba. Uprostred noci sa Harun objaví v Dilarinej vile.
Hrajú N. Yeşilçayová, E. Petekkaya, E. Özkanová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Havana

Drama USA (1990). Jsou poslední dny roku 1958 a profesionální hráč pokeru přijíždí na Kubu, aby v Havaně sehrál jeden z největších pokerových zápasů ve svém životě. Situaci mu však zkomplikuje nejen…
film Nova Cinema 22:25

Godzilla

film Dajto 20:15

Spy Game

film Nova Cinema 20:00

Doktor Živago

Romantická dráma USA/VB/Tal. (1965).
film ČT 2 6.6. o 20:00

Havana

film Nova Cinema 2.6. o 22:25

Tenkrát v Hollywoodu

film HBO 3 7.6. o 23:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.