Larina voľba (155/182)

seriál
155 Polícia aj naďalej pátra po Lelie, no bez výsledku. Dinko je čoraz viac zúfalý. Vyberie sa za Larou a chce od nej všetky detaily z večera, keď Leila v búrke zmizla. Lara sa cíti byť vinná a Dinkovi sa ospravedlňuje za jeho stratu. Dinko Laru udrie. Dinko sa vybral hľadať Leilu na vlastnú päsť. Najskôr našiel jej svadobný závoj a potom aj Leiline telo. Odniesol ju do nemocnice, no bolo príliš neskoro. 156 Blanka prichádza do nemocnice. Lara s Jakovom ju chcú v zložitom životnom momente podporiť. Dinko sa dozvedá, že Leila čakala syna. Snaží sa s ňou nad jej telom rozlúčiť. Ognjan čoraz viac provokuje Mateho. Rozhodol sa získať Nikol za každú cenu. Dokonca ju vášnivo pobozká na čo Nikol zareaguje podráždene a udrie ho. Nela je zo svojho vzťahu so Zoranom nadšená a vykričí to do celého sveta. Dinko znáša smrť Leily ťažko. Nechce uveriť tomu, že o ňu prišiel.
Hrajú D. Pinčičová, I. Herceg, E. Ojdaničová, F. Perišin, J. Miličová
Rok výroby 2011

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:15

Philomena

film JOJ Plus 23:20

Posledný skaut

film Dajto 20:15

Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí

Sci-fi film USA (2015). Poslední rytíř Jedi Luke Skywalker se ztratil a galaxie zažívá temné časy. Postupně ji totiž začíná ovládat despotický První řád, který vzniknul na troskách Impéria. Dokáže ho…
film Prima Cool 25.8. o 20:00

Hry o život: Skúška ohňom

film JOJ Plus 22.8. o 20:15

Hobit: Bitka piatich armád

film Prima 24.8. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email