K smíchu (5)

seriál
Jim Carrey hraje v tomto komediálním seriálu Jeffa, jehož alter ego Mr. Pickles je ikonou dětské televizní zábavy, vzorem laskavosti a moudrosti pro vnímavé mladé mozečky a rodiče, kteří s ním vyrostli. Jeffovi se tak na silné značce podařilo vybudovat úspěšné mnohamilionové impérium. Když se však jeho rodina – manželka, dva synové, sestra a otec – začne postupně rozpadat, Jeffův život má k pohádce daleko. Zbožňovaná celebrita se rázem ocitne v krizi, kterou nedokáže zvládnout. Následkem toho začne tenhle dobrák v krutém světě pomalu přicházet o zdravý rozum, což je sice legrační, ale současně velmi skličující.
Réžia M. Gondry
Hrajú J. Carrey, C. Keenerová, F. Langella
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Wind River

Krimitriler Kan./VB/USA (2017). Nie je nič ťažšie, než vypátrať skutočnú pravdu. Skúsený stopár pomáha agentke FBI vyšetriť vraždu mladej ženy v indiánskej rezervácii Wind River vo Wyomingu. Stopár…
film JOJ Plus 20:25

Terminátor Genisys

film Dajto 20:15

Konečná

film Nova Cinema 23:30

Tajný život Marilyn Monroe

Miniséria o legendárnej hviezde Marilyn Monroe odkrýva hromadu jej prísne strážených tajomstiev.
film Doma 26.1. o 20:00

King Kong

film Dajto 26.1. o 20:15

Návrat temného rytiera

film Dajto 20.1. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.