Zpřítomnělí (2)

seriál
Šestidílný seriál z blízké budoucnosti sleduje nový fenomén, který zasáhne celý svět. Silné blesky udeří na hladinu oceánu a začnou se objevovat lidé, kteří již dávno zemřeli. Pocházejí ze tří různých období: doby kamenné, vikingské éry a z konce 19. století. Nikdo nechápe, jak je to možné, a ani tito lidé z minulosti nemají tušení, co se děje. O pár let později se Alfhildr, která pochází z dob Vikingů, v rámci integračního programu spojí s vyhořelým policistou Larsem Haalandem. Zatímco vyšetřují vraždu ženy s tetováním pocházejícím z doby kamenné, Lars a Alfhildr odhalí nečekaná zjištění.
Réžia J. Lien
Hrajú N. C. Broch, K. Kosonenová, Á. E. Erlendsdóttirová, S. Amdam, K. H. Sydness
Rok výroby 2019
Krajina Nórsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.