Susedia

seriál
Svetlá budúcnosť Dievčatá sú na turné prednášok spojených s predajom tehotenskej kozmetiky “Od Zuzičky pre mamičky”. Hlavnou hviezdou je samozrejme Ildikó, s utešene rastúcim bruškom. Prázdny byt a príležitosť chlapi parádne využili na fantastickú žúrku. Ráno sú konfrontovaní s následkami: vytetované mená na Lászlových, aj Sladkej rukách a Františkovom chrbte; nahnevanej Starostky, ktorej telefonovali o polnoci; realiťáka, ktorý im chce odovzdať nejaký priestor a objednávky zo salónu Anna Mária, čo vyzerá na eskortnú službu, ktorá večer osobne príde. Čo sa na oslave všetko udialo, keď posledné, čo si chlapi pamätajú bolo, že oni v živote ešte niečo “veľké” dokážu!?
Hrajú P. Marcin, A. Kraus, Z. Tlučková, V. Ráková, M. Sládečková, D. Richterová
Rok výroby 2019
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.