Prasiatko Babe v meste

film
Krátka anotácia: Prasiatko Babe ide na výstavu do mesta. Anotácia: Pán Hogget má finančné ťažkosti. Nemá na zaplatenie hypotéky, hrozí, že príde o farmu. Pani Hoggetová má nápad - s prasiatkom Babe prijme účasť na výstave za honorár, a tak odchádzajú do mesta... Dlhá anotácia: Po tom, čo prasiatko Babe dosiahlo v súťaži veľké víťazstvo, odmietol farmár Arthur Hoggett (James Cromwell) všetky ponuky, ako rýchlo zarobiť peniaze na jeho neobvyklom talente. Ibaže nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch a Arthur sa jedného dňa zranil. Starostlivosť o hospodárstvo musela teda prevziať jeho manželka Esme (Magda Szubanskiová). Aj napriek veľkej snahe však nedokázala čeliť problémom, ktoré ju pritom čakali. Najmä však neľútostným požiadavkám banky, ktorá žiada zaplatiť hypotéku. Neostáva teda nič iné, ako pokúsiť sa získať peniaze na záchranu farmy - hoci aj predajom talentovaného prasiatka. A tak Esme jedného dňa nastúpi na lietadlo a zamieri s prasiatkom a káčerom Ferdinandom do mesta. Tam ich však čakajú ďalšie problémy. Musia sa totiž ubytovať v jedinom hoteli, kde môžu byť aj zvieratá. Lenže práve v čase, keď susedia poštvú proti hotelu úrady a tie zabavia všetky zvieratá, ktoré v ňom boli ubytované. Jedine Babe, ktorému sa podarilo zostať na slobode, sa rozhodne pomôcť svojim novým priateľom.
Réžia G. Miller
Hrajú M. Szubanská, J. Cromwell, M. Steinová, M. Rooney
Rok výroby 1998
Krajina Spojené štáty, Austrália

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.