Šiesty zmysel III (12/13)

seriál
Uprostred mediálnej paľby po vražde herca Fletchera Sayersa, producent Larry Weinstock hovorí, že napriek ich búrlivému vzťahu ho nezabil. Zapierajúc klebety, že jej zosnulý manžel jej bol neverný, aktivistka za ľudské práva Amira Buery prezradí, že podali žiadosť o vydanie súdneho zákazu priblíženia sa proti obsesívnemu prenasledovateľovi. Využijúc stopy, ktoré sa našli na mieste činu - vo filmovom štúdiu, Jay vystopuje Freddyho Albertsona, pracovníka upratovacej firmy, ktorý sa priznáva, že obťažoval Sayersa, aby si prečítal scenár, ktorý napísal. Po tom, ako preukáže alibi na čas vraždy, Albertson dáva Carrie a Alovi tip, ktorý ich zavedie k prenasledovateľovi, Lesterovi Webermanovi.
Hrajú P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.