Druhý dych

seriál
17 Celá Danielova rodina zavrhla Andreu, ktorá hľadá oporu u sestry Lenky. Tá však dobre vie, čo znamená prísť o dieťa a nechce Andreu pochopiť. Kým sa Daniel s Barborkou tešia, že im už nič nemôže pokaziť šťastie, Anna navštívi Andreu. Ako sa skončí stretnutie týchto dvoch žien? Do hry vstupuje Šakal, podnikateľ a hlava mafiánskej skupiny, ktorý chcel získať zákazku Villamax. Tender vyhral Danarch, a odvtedy leží Šakalovi v žalúdku. 18 Viktor Lenke prisahal, že s prácou pre Teodora skončil. Už by Lenke nemalo brániť nič v tom, aby sa Viktorovi naplno oddala. Nie je to však pre ňu ľahké, ťaží ju trauma z minulosti. Do vily prichádza nečakaná návšteva... Diana oslavuje svoje narodeniny. Pozve Annu na dámsku jazdu do baru. Po príjemnom večere sa rozlúčia. Annu cestou domov však stretnú vážne komplikácie.
Hrajú J. Lieskovská, B. Deák, E. Tarageľová, M. Minichová, K. Mikulčík
Rok výroby 2011
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.