Druhý dych

seriál
19 Anna sa cíti ako v zlom sne. Andrea je nadšená, jej plán vyšiel a ešte sa nekončí... Kým sa Anna snaží Danielovi dovolať, Daniel vôbec o Anniných problémoch netuší. Je na rokovaní vo Viedni. Stretáva Lauru – príťažlivú architektku, ktorú pozval na spoluprácu na projekte Villamax. Anne prichádza na pomoc Dušan, ktorému vďačí za vyslobodenie z nočnej mory. Dohodnú sa, že sa o tom nikto nesmie dozvedieť. 20 Po návrate domov sa Daniel dozvedel o obvinení, ktoré padlo na Annu. Podarí sa mu jej meno očistiť? Vezme riaditeľka Poláková Annu späť, aj keď má na stole petíciu nespokojných rodičov Anniných žiakov? Anna je vyčerpaná z udalostí ostatných dní. Túži po oddychu ďaleko od problémov, bez toho, aby dokonca aj Daniel vedel, kam. Andrea dáva Lukášovi pocítiť, že je pre ňu dôležitý, na rozdiel od kolegov Daniela a Laury v Danarchu. Je pre ňu zdrojom informácií, napríklad aj tej, kam Anna odišla.
Hrajú J. Lieskovská, B. Deák, E. Tarageľová, M. Minichová, K. Mikulčík
Rok výroby 2011
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:25

Vesmírni kovboji

film Dajto 20:15

Cizinec mezi námi

film Nova Cinema 23:50

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.