Julie Lescautová VII (6)

seriál
Slepá Agathe Massonová nájde svoju nevidiacu spolubývajúci Lisu uškrtenú. Vrah, ktorý je ešte v byte, Agathe zapchá ústa a potom odíde. Agathe povie polícii, že z ruky cítila zvláštny pach. Minulý týždeň vraj Lisa mala návštevu a strávila s ňou noc. Bola od nej počuť techno hudba. Agathe s Lisou chodili do Ústavu pre nevidiacich, ktorého riaditeľkou je slepá Michelle Delbartová. Tá povie komisárke Lescautovej, že jej Lisa večer volala, že nepríde na skúšku hudobného predstavenia. V deň vraždy bola Lisa na stáži v nadácii, ktorú vedie Jérôme Perron. Perron vysvetlí, že Lisa zastávala v nadácii sekretárske práce. Z Lisinho počítača polície zistí, že si písala s niekým s prezývkou Nightbird, kto mal rád techno. Kim predstiera slepú, píše si na internete s Nightbirdom a dajú si schôdzku v bare. Mladík si však všimne, že Kim slepá nie je a utečie. Podarí sa napokon komisárke Lescautovej a jej tímu chytiť vraha?
Réžia A. Choquart
Hrajú V. Genestová, J. Lauretová, J. C. Chagachbanian a ďalší
Rok výroby 2009
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.