Štvanica

film
Jediná noc vášne uvoľnila stáročia trvajúcu nenávisť... Rozhodujúci súboj sa práve začína! Dlhá anotácia: Newyorský odborník na počítačové čipy Paul Racine (Christopher Lambert) sa po úspešnom obchodnom rokovaní v exotickom Japonsku zoznámi v bare s miestnou kráskou Kirinou (Joan Chen) - a po príjemne strávenom večere sa s ňou v jej byte pomiluje. Keď sa však vráti do bytu po zabudnuté kľúče, stane sa šokovaným svedkom jej rituálnej vraždy a sám je ninjom, ktorý žene zoťal hlavu, poranený mečom na krku a na ruke. V nemocnici Paula navštívi učiteľ bojových umení Takeda Sensei (Yoshio Harada), pretože podľa hviezdice, ktorá sa Američanovi zasekla do ruky pri úteku, zistil, že vrahom bol jeho dávny nepriateľ Kinjo (John Lone) z klanu Makato. Ponúka mu ochranu, pretože Paul uvidel ninjovu tvár - a ten sa preto nezastaví, kým nepohodlného svedka nezabije...
Réžia J. F. Lawton
Hrajú Ch. Lambert, J. Lone, Y. Harada, Y. Shimada, J. Chenová, T. Kubota
Rok výroby 1995
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.