Bad Boys

film
Krátka anotácia: V hre je heroín za sto miliónov dolárov. Život pôvabnej svedkyne a dobrá povesť čiernych policajtov z Miami... Anotácia: Jack Bailey je klasický upätý policajt, ktorý robí všetko zásadne podľa predpisov, čo je zároveň aj jeden z dôvodov, prečo ho nikdy nepovýšili. Keď mu však pridelia nového partnera, ktorým je policajt zo starej školy a alkoholik Dan Stark, čo má prácu iba preto, že sa kedysi zachoval ako hrdina, všetko sa zmení. Ich prvým prípadom je vyšetrovanie krádeže zvlhčovača vzduchu. Prideľujú im zásadne iba vyšetrovanie drobných majetkových prečinov. Aj tak sa však ich pátranie vždy zvrhne na explóziu prestreliek, naháňačiek a zábavných situácií.
Réžia M. Bay
Hrajú M. Lawrence, W. Smith, T. Karyo, T. Leoniová, J. Pantoliano
Rok výroby 1995
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.