C.S.I.: Kriminálka New York VIII (6)

seriál
Počas halloweenskej noci na cintoríne šantí skupina mladých ľudí. Hrajú na skrývačku medzi hrobmi, pomníkmi a stromami. Študentský žart sa však náhle skončí, keď pri naháňačke spadne bežiace dievča do vykopanej jamy. Na tom by nebolo nič hrozné, keby dievčina nedopadla rovno na mŕtve mužské telo, ktoré s otvorenými očami leží nehybne na dne otvoreného hrobu. Obeťou je vedúci študentského spolku, ktorého nechali v hlbokej jame zomrieť! Tím CSI vypočúva skupinku známych lotrov - vykrádačov hrobov, aby od nich získali informácie, čo sa vlastne na newyorských cintorínoch v poslednom čase odohráva. Vďaka nim získajú stopy k dvom ďalším členom spolku, ktorí sú nezvestní. Ale kde je tretí nezvestný študent? Tím CSI predpokladá, že tretí nezvestný člen bratstva môže byť práve teraz zaživa pochovaný v inom otvorenom hrobe na inom cintoríne v New Yorku. Pre kriminalistov sa začínajú preteky s časom, aby včas zachránili jeho život. Mladú ženu našli rozdrvenú pod sutinami zrúteného balkóna pred rodinným domom, kde sa konal divoký večierok stredoškolákov. Padajúci balkón ju však neusmrtil, predtým ju zaškrtili. Sériový sexuálny násilník John Curtis, ktorého prípady v minulosti riešila Jo Danvillová ešte ako agentka FBI, sa vracia do jej života. Hrozí, že ho predčasne prepustia z väzenia na kauciu pre krivú výpoveď jednej z jeho bývalých obetí.
Réžia S. White
Hrajú G. Sinise, S. Wardová, C. Giovinazzo, A. Belknapová, H. Harper, E. Cahill, R. Joy, A. J. Buckley
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.