Homeland: V mene vlasti VI (7/12)

seriál
Seriál USA (2017). Carrie musí spávať s nabitou zbraňou, aby ochránila seba aj svoju dcéru Franny. To sa však obráti proti nej a pred sociálkou vyzerá ako ľahkomyseľná a nespoľahlivá matka, ktorá odistenou zbraňou ohrozuje život vlastného dieťaťa. Dcéru jej vezmú a zveria do opatrovateľskej starostlivosti Úradu pre sociálno-právnu ochranu detí. Carrie nepomôže ani zvolená prezidentka, a dcéru jej nevrátia ani ďalšie známosti na najvyšších miestach. Unesený pacient Peter Quinn sa prebúdza v lesnej vile na brehu jazera, kde ho opatruje stará známa, nemecká agentka Astrid, ktorá narýchlo priletela z Berlína. Je to len halucinácia pred smrťou alebo skutočné šťastie? Quinn s poškodeným mozgom si nie je istý, čo vlastne vidí. Medzi Saulom Berensonom a riaditeľom CIA Darom Adalom to začína poriadne iskriť a napätie eskaluje tiež medzi CIA a budúcou prezidentkou USA, Elizabeth Keanovou. Islamský terorizmus verzus honba na čarodejnice. Bývalá agentka FBI Carrie Mathisonová vracia úder. Šiesta séria oceneného špionážneho seriálu.
Réžia T. Gates
Hrajú C. Danesová, R. Friend, M. Patinkin, F. M. Abraham, E. Marvelová, H. Harper, R. Knepper, D. Fumusa, A. Narciso, J. M. McCree
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.