Krutá pomsta

film
Krimitriler N (2006). Ako ďaleko by ste zašli, aby ste nestratili to, čo máte? A čo keď sa vyberiete nesprávnym smerom? Eddie Schneider je úspešný šéf kreatívneho tímu vo významnej newyorskej reklamnej agentúre a práve požiadal o ruku Judy, dcéru svojho zamestnávateľa Russela Birka. Zároveň má ešte utajenú milenku. Jeho bezstarostným životom v luxuse a absolútnym sebavedomím otrasie udalosť na večierku, kde jeho kolegyňu a dlhoročnú kamarátku Angelinu Sableovú znásilní sadistický Anthony Birk, spolumajiteľ firmy a nastávajúci švagor. Anthony priloží nôž na krk rozhnevanému Eddiemu a začne ho vydierať - ak nezmení svoju výpoveď v prípade znasilnenia v jeho prospech, vyzradí svojej sestre jeho neveru. A Eddie príde o všetko, čo v svojom úspešnom živote doteraz dosiahol - luxus, bohatstvo, budúce skvelé manželstvo aj kariéru. Ako sa rozhodne? Mladý a úspešný reklamný poradca Eddie Schneider žije v New Yorku a práve sa zasnúbil s dcérou majiteľa firmy, kde pracuje. Po úspešnej reklamnej prezentácii pre najväčšiu americkú leteckú spoločnosť ho povýšia na partnera firmy. Večierok na oslavu Eddieho povýšenia sa však končí desivo. Eddieho priateľku Angelinu brutálne znásilní Anthony, brat Eddieho snúbenice Judy a zároveň spolumajiteľ firmy. Na druhý deň ráno Eddie odvezie Angelinu do nemocnice a po návrate do kancelárie napadne Anthonyho. Ten ho však začne vydierať fotkami, ktoré dokazujú, že Eddie má ľúbostnú aféru s utajenou milenkou. Čas súdneho procesu sa neúprosne blíži a Eddie sa musí rozhodnúť medzi lojalitou k Angeline, manželstvom s Judy a svojou kariérou vo firme jej otca. Jeho krivé svedectvo je iba začiatok tragického príbehu vášne a pomsty, plného nečakaných zvratov a prekvapení.
Réžia R. Salimbeni
Hrajú T. Schweiger, L. L. Smithová, S. Roberts, S. von Pfettenová, M. C. Duncan, E. Roberts, A. Hindle, S. Smithová, K. Welsh
Rok výroby 2006
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 20:30

Van Helsing

film JOJ Plus 20:30

Jack Reacher

film Markíza 20:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.