Kšeftári

film
Komédia USA (2009). Hrozí vám bankrot? Najmite si špecialistu Donyho Readyho. Jeho agresívne predajné techniky a útočná reklama vás môžu zachrániť pred krachom. Majiteľ predajne s jazdenými autami Ben Selleck si najme špecialistu Donyho Reada, aby z jeho výpredaja áut urobil tú najočávanejšiu a najvýnosnejšiu akciu všetkých čias, inak jeho rodinný podnik prevezme konkurencia. Keďže Donyho až tak dobre nepozná, nemá ani tušenie, do čoho sa pustil. Vidiecky predajca jazdených áut Ben Selleck chce zachrániť svoj desaťročný rodinný podnik pred nepriateľským prevzatím, na ktoré sa už pripravuje jeho najväčší miestny rival a brutálny konkurent. Zúfalý majiteľ si preto si najme najslávnejšieho akčného reklamného mága Dona "The Goods" Readyho a jeho žoldniersky tím všetkého schopných špecialistov, aby za tri dni predali viac než 200 automobilov. Don Ready prevezme vedenie Selleckovho obchodu, naštartuje svoj tím agresívnych predajcov a v rekordnom čase za jediný víkend predá všetky motorové vozidlá. Selleckovi nepriatelia zúria, lebo prichádzajú o ľahkú korisť. Jeho úspechu sa však nechcú len nečinne prizerať a odpovedajú zúfalými protiakciami. Na ich mizerné triky je však obchodnícky mág Ready dobre pripravený a ľahko si s nimi poradí.
Réžia N. Brennan
Hrajú J. Brolin, J. Piven, V. Rhames, D. Koechner, K. Hahnová, E. Helms, J. Spirová, K. Jeong, A. Thicke, Ch. Napier, J. Sadowski
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Doktor Spánok

Horor USA/VB (2019).
film HBO 22:40

Zabijakov osobný strážca

film Dajto 20:15

Detektiv z Hongkongu

film Prima Cool 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.