Kravaťáci VII (7)

seriál
Karty na stôl. Komediálny seriál USA (2017). Alex Williams sa rozhodol povedať Mikeovi svoje tajomstvo. Kedysi dávno sa Harvey nahneval, pretože Pearson namiesto neho povýšil Louisa. Alex vybavil pre seba a Harveyho miesto vo firme Bratton Gould. Harvey však z dohody vycúval, čo Alexovi spôsobilo problémy a Harvey mu sľúbil, že mu to raz vynahradí. Alexa vo firme zavalili prácou a jedinou priepustkou bolo uzavrieť špinavú dohodu s firmami Bratton, Masterson Construction a Reform Corp. A práve na tú narazil Mike, čo je dôvod, prečo Alex nechcel, aby na prípade pracoval. Mike žiada asistentku štátneho zástupcu Anitu Gibbsovú, aby prípad prevzala. Z ďalších tajomstiev minulosti sa ešte dozvieme o začiatkoch Louisovej terapie a Donninom bývalom priateľovi Markovi. Mike Ross, geniálny mladík s fotografickou pamäťou, ktorý získal miesto asistenta hviezdneho advokáta Harveya Spectera na Manhattane aj bez právnického diplomu, pomáha svojmu šéfovi riešiť nové prípady a nové problémy. V špičkovej právnickej kancelárii však môžu pracovať len absolventi Harvardovej univerzity, a tak je len otázkou času, kedy sa prevalí Mikeovo tajomstvo, že nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. Keď sa tak stane, Mike sa ocitne pred súdom a neskôr aj vo väzení.
Réžia Ch. Nowlanová
Hrajú G. Macht, P. J. Adams, S. Raffertyová, R. Hoffman, M. Markleová, G. Torresová, L. Hopeová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.