Dr. House V (18/24)

seriál
Cica, cica. Mysteriózny seriál USA (2008). Ošetrovateľka Morgan predstiera chorobu, len aby sa dostala do Houseovej pozornosti. Prečo? Každý, ku komu sa v noci pritúli jej mačka Debbie, čoskoro zomrie. A dnes mačička spala vedľa nej a dala jej bozk smrti. House s lekárskym tímom vyšetrujú Morgan, pracovníčku domova s ??opatrovateľskou službou, ktorej mačka zaspí v blízkosti iba tých ľudí, ktorí onedlho zomrú. A robí to s alarmujúcou presnosťou. A keď mačka predpovedala smrť aj jej, Morgan predstiera záchvat, aby sa dostala k Houseovi, ktorý by ju diagnostikoval, skôr než bude neskoro. House pacientku odmietne a posiela ju k psychiatrovi, lenže zrazu Morgan naozaj vážne ochorie. House musí nielen diagnostikovať jej chorobu, ale tiež odhaliť záhadu mačky a jej tajomného bozku smrti. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia L. L. Glatterová
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Wildeová
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.