Prípady pre Lauru II (4/16)

seriál
II. 4 Laura dostane tip od kapitána Hausera, svojho bývalého mentora, ktorého bola nútená zatknúť, pretože zavraždil muža zodpovedného za smrť jeho manželky. Ide o 6 rokov starý, nevyriešený prípad dvoch lupičov, ktorí zmizli aj s ukradnutými 10 miliónmi. Hauser, ktorý je vo väzení, Laure oznámi, že ich mŕtve telá nájde v zavretej továrni patriacej jeho spoluväzňovi Mullensovi. Laura Hauserovi nedôveruje, avšak na udanom mieste sa naozaj nájdu dve kostry. Laura je teraz presvedčená, že ide skutočne o hľadaných zločincov, a chce prípad znovu otvoriť, Santianiová je ale samozrejme proti. Laura je aj tak odhodlaná v pátraní pokračovať.
Hrajú D. Messingová, L. Alonso, J. Lucas
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Colombiana

Akčný film USA/Fr. (2011).
film Dajto 20:15

Herkules

film JOJ Plus 20:25

Zakletý v čase

film Nova Cinema 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.