Naši II (9)

seriál
Celý týždeň. Komediálny seriál SR (2016). Marián a Lujza sa chystajú na dovolenku vo dvojici, chlapcov budú strážiť starí rodičia. Chalanom sa to nepáči, cítia, že by sa o seba dokázali postarať aj sami. Tomáš navrhuje rodičom, aby na dovolenku zobrali Samka a on s Oliverom sa už o seba nejako postarajú. Rodičia nesúhlasia a chlapcov inštruujú, ako majú prežiť týždeň v ich neprítomnosti. Tomáš predstaví starkým svoju lásku Miu. Chce, aby ostala spať u nich, ale babka to šikovne zarazí... Romantická dovolenka sa neodvíja podľa predstáv rodičov, bez chlapcov sa nudia, a tak často skajpujú so starkými. Babku učí skajpovať Samko. Babka zisťuje, že s chlapcami to vôbec nie je také jednoduché. Nie všetko sa hladko vydarí a chlapcom sa nevyhnú dokonca ani malé zranenia. Komediálny seriál TV JOJ nám ukáže, ako vyzerá denný kolotoč jednej päťčlennej rodiny a aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo. Otec a matka zápasia s výchovou troch synov - najstarší Tomáš je zádumčivý introvert, prostredný Oliver je veľký bitkár a najmladší Samko neposedné šidlo. Ako si rodičia Marián a Lujza Rodinovci poriadia s výchovou a nekonečnými otázkami troch večne zvedavých synov?
Réžia P. Begányi
Hrajú L. G. Schrameková, M. Miezga, M. Bolf, D. Krajčík, G. Miler, R. Jakab
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Gladiátor

Historická dráma USA/VB (2000).
film Nova 21:30

Strážcovia - Watchmen

film HBO 22:10

Rocky

film Prima Cool 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.